- Blic
Centralnom obeležavanju slave su prisustvovali i predstavnici Srpske napredne stranke, Novog DSS-a i SPS-a.
Poslanici Čotrić i Jugović pozvali su članove SPO da zajedno sa SNS rade na očuvanju stabilnosti države.
Srpski pokret obnove obeležio je danas stranačku slavu Vidovdan u Užicu gde su narodni poslanici Aleksandar Čotrić i Aleksandar Jugović prisustvovali centralnoj proslavi.
Među gostima bili su funkcioneri Srpske napredne stranke Danijela Vasiljević, predsednica Skupštine grada Užica, kao i članovi Gradskog veća Vladimir Sinđelić i Srđan Nedeljković, te predsednik Okružnog odbora Novog DSS-a Branko Đurić, kao i predstavnici užičkog SPS-a.
“Da čuvamo mir kao nešto najvrednije što jedno društvo može imati”
Narodni poslanici Čotrić i Jugović pozvali su u svom obraćanju članove i simpatizere Srpskog pokreta obnove da “zajedno s političkim partnerima iz Srpske napredne stranke, rade na očuvanju stabilnosti naše države”.
– Neprestani ataci na predsednika Vučića pokazuju da je zemlja ugrožena i da razni centri moći koji imaju za cilj destabilizaciju Srbije ne miruju. Zato, još jednom pozivamo sve odgovorne ljude, sve građane, na ovaj veliki praznik stradanja, naročito članove i simpatizere Srpskog pokreta obnove, da čuvaju mir kao nešto najvrednije što jedno društvo može imati u ovim teškim i burnim vremenima – poručili su narodni poslanici.
Oni su istakli da se, “kroz saradnju sa SNS, ostvaruju značajni delovi programa SPO“.
SPO (Foto: Ustupljene fotografije)








