Pevačica Mina Kostić ponovo je privukla pažnju javnosti nakon što je objavljena njena prva zajednička fotografija sa partnerom Manetom Ćuruvijom Kasperom posle njenog izlaska iz Specijalne zatvorske bolnice u Beogradu.
Na fotografiji, koja se ubrzo proširila društvenim mrežama, Mina i Kasper poziraju zagrljeni i nasmejani, ostavljajući utisak da su teške trenutke ostavili iza sebe. Njihov zajednički kadar izazvao je brojne reakcije, budući da se prethodnih dana mnogo spekulisalo o njenom zdravstvenom stanju i oporavku, ali i njihovom odnosu.
– Volimo vas – piše u objavi, a na fotografijama se vidi kako pevačica grli Kasper.
Foto: instagram.com/printscreen
Podsetimo, pevačica Mina Kostić nedavno je izašla iz psihijatrijske bolnice “Laza Lazarević”. Ona je u ovu ustanovu prvobitno dovedena 31. maja u pratnji policije, a zadržana je zbog ispoljene agresije i teške anksioznosti.
Mina Kostić je u ustanovi provela određeni broj dana, a po izlasku iz bolnice je nosila crnu haljinu, kačket i naočare, i okupljenim novinarima je kratko poručila:
” height=”30″ src=”http://www.republika.rs/layout/img/arrow.svg?v=1″ width=”30″>
PROČITAJTE JOŠ: NAJNOVIJA FOTOGRAFIJA IZ DOMA MINE KOSTIĆ ODMAH PO NAPUŠTANJU “LAZE”: Otkriveno šta se dešava u njena četiri zida nakon svega!
– Odlično sam, dobro se osećam.
Iako Mina tvrdi da je dobro njen kolega je prokomentarisao Mininu trenutnu situaciju ističiću da pevačica prolazi kroz težak period.
Po Minu su u ustanovu došla njena braća i njen partner Mane Ćuruvija, poznatiji kao Kasper. Kasper joj je bio ogromna podrška tokom celog procesa, jer ju je svakodnevno obilazio i donosio joj sve neophodne stvari dok je boravila u ustanovi.
BONUS VIDEO:








