29.6 C
Belgrade
Tuesday, June 23, 2026

MINA KOSTIĆ NAPUSTILA BOLNICU “DR LAZA LAZAREVIĆ”: Kasper hitno stigao na psihijatriju s njenom braćom, pogledajte u kakvom je stanju!

-

Pevačica Mina Kostić danas je napustila psihijatrijsku ustanovu “Dr Laza Lazarević”, u kojoj se nalazila od 31. maja. Vest o njenom izlasku obradovala je brojne fanove, koji su proteklih nedelja s pažnjom pratili informacije o njenom zdravstvenom stanju.

Iako je otpust prvobitno bio planiran za jučerašnji dan, došlo je do odlaganja usled nepredviđenih okolnosti, zbog čega je izlazak iz ustanove pomeren za danas.

PROČITAJTE JOŠ: POSLEDNJA PORUKA MINE KOSTIĆ LEDI KRV U ŽILAMA! Neši iz grupe Twins poslala samo OVO: Sad joj ne radi telefon! (VIDEO)

” height=”30″ src=”http://www.republika.rs/layout/img/arrow.svg?v=1″ width=”30″>

Verenik stigao po Minu, uz njega i članovi porodice

Ispred klinike danas se pojavio Minin verenik Mane Ćuruvija, poznatiji u javnosti kao Kasper, koji je došao da bi sačekao pevačicu nakon završetka lečenja. U njegovoj pratnji bila su i Minina braća, što je dodatno pokazalo koliko podrške pevačica ima od najbližih ljudi u ovom izazovnom periodu. Kasper se pred okupljenim novinarima pojavio obučen u crno od glave do pete, ali nije želeo da daje izjave niti komentariše situaciju kroz koju njegova partnerka prolazi.

Proveo je nekoliko minuta u ustanovi, koju je potom napustio s Minom. Ona je mahnula predstavnicima sedme sile, a potom brzo ušla u auto.

PROČITAJTE JOŠ: “TREBA MU ZABRANITI ULAZAK U SRBIJU!” Zastrašujuće informacije o Kasperu, zbog ovoga je Mina Kostić završila na PSIHIJATRIJI?!

” height=”30″ src=”http://www.republika.rs/layout/img/arrow.svg?v=1″ width=”30″>

Svakodnevno joj pružao podršku tokom boravka u ustanovi

Tokom perioda provedenog u zdravstvenoj ustanovi, Minin verenik bio je jedan od njenih najvećih oslonaca. Kako se navodi, redovno ju je posećivao i donosio joj sve potrebne stvari, nastojeći da joj olakša boravak i pruži podršku u procesu oporavka.

Podsetimo, Mina Kostić je 31. maja dovedena u ustanovu uz pratnju policije nakon što je, prema ranijim navodima, pokazivala znake agresivnog ponašanja. Nakon procene stručnog tima, odlučeno je da ostane na lečenju zbog teške anksioznosti.

BONUS VIDEO

Najnovije