Pevačica Mina Kostić danas je napustila psihijatrijsku ustanovu “Dr Laza Lazarević”, u kojoj se nalazila od 31. maja. Vest o njenom izlasku obradovala je brojne fanove, koji su proteklih nedelja s pažnjom pratili informacije o njenom zdravstvenom stanju.
Iako je otpust prvobitno bio planiran za jučerašnji dan, došlo je do odlaganja usled nepredviđenih okolnosti, zbog čega je izlazak iz ustanove pomeren za danas.
” height=”30″ src=”http://www.republika.rs/layout/img/arrow.svg?v=1″ width=”30″>
Verenik stigao po Minu, uz njega i članovi porodice
Ispred klinike danas se pojavio Minin verenik Mane Ćuruvija, poznatiji u javnosti kao Kasper, koji je došao da bi sačekao pevačicu nakon završetka lečenja. U njegovoj pratnji bila su i Minina braća, što je dodatno pokazalo koliko podrške pevačica ima od najbližih ljudi u ovom izazovnom periodu. Kasper se pred okupljenim novinarima pojavio obučen u crno od glave do pete, ali nije želeo da daje izjave niti komentariše situaciju kroz koju njegova partnerka prolazi.
Proveo je nekoliko minuta u ustanovi, koju je potom napustio s Minom. Ona je mahnula predstavnicima sedme sile, a potom brzo ušla u auto.
” height=”30″ src=”http://www.republika.rs/layout/img/arrow.svg?v=1″ width=”30″>
Svakodnevno joj pružao podršku tokom boravka u ustanovi
Tokom perioda provedenog u zdravstvenoj ustanovi, Minin verenik bio je jedan od njenih najvećih oslonaca. Kako se navodi, redovno ju je posećivao i donosio joj sve potrebne stvari, nastojeći da joj olakša boravak i pruži podršku u procesu oporavka.
Podsetimo, Mina Kostić je 31. maja dovedena u ustanovu uz pratnju policije nakon što je, prema ranijim navodima, pokazivala znake agresivnog ponašanja. Nakon procene stručnog tima, odlučeno je da ostane na lečenju zbog teške anksioznosti.
