Dečak (14) teško je povređen sinoć na Novom Beogradu kada je tokom igre sa vršnjacima pao sa visine od preko 10 metara. Kako “Blic” saznaje, maloletnik je pao sa zemljanog brda koje se obrušilo!
OBRUŠILO SE BRDO, POVREĐEN DEČAK (14) Detalji drame na Novom Beogradu: Igrao se sa vršnjacima, pa pao sa 10 metara visine!
By admin
-
1
0








