“Ne mogu ni da ga opravdam, ne mogu apsolutno ništa. Koliko su krivi roditelji za mene i on je kriv. Apsolutno se ne slažem sa tim da ne odgovaraju ispod 13. godine. Moraju da odgovaraju, znači ako si bio sposoban da uradiš nešto tako, bićeš sposoban i da odgovaraš.” Ovim rečima Sanja Simić, majka ubijenog dečaka Andreja Simića (13) prokomentarisala jučerašnje saslušanje krivično neodgovornog dečaka ubice M.M. na suđenju njegovim roditeljima M.M. i M.M.M. u Višem sudu u Nišu.
“PLAKALI SU I TREBA, I JA SAM PLAKALA…” Majka ubijenog Andreja (13) otkrila kako su se ponašali roditelji dečaka ubice kada su ga ugledali na saslušanju: “Niko nije pitao kako je meni…”
By admin
-
1
0








