Home Hronika “PLAKALI SU I TREBA, I JA SAM PLAKALA…” Majka ubijenog Andreja (13)...

“PLAKALI SU I TREBA, I JA SAM PLAKALA…” Majka ubijenog Andreja (13) otkrila kako su se ponašali roditelji dečaka ubice kada su ga ugledali na saslušanju: “Niko nije pitao kako je meni…”

0
“plakali-su-i-treba,-i-ja-sam-plakala…”-majka-ubijenog-andreja-(13)-otkrila-kako-su-se-ponasali-roditelji-decaka-ubice-kada-su-ga-ugledali-na-saslusanju:-“niko-nije-pitao-kako-je-meni…”

“Ne mogu ni da ga opravdam, ne mogu apsolutno ništa. Koliko su krivi roditelji za mene i on je kriv. Apsolutno se ne slažem sa tim da ne odgovaraju ispod 13. godine. Moraju da odgovaraju, znači ako si bio sposoban da uradiš nešto tako, bićeš sposoban i da odgovaraš.” Ovim rečima Sanja Simić, majka ubijenog dečaka Andreja Simića (13) prokomentarisala jučerašnje saslušanje krivično neodgovornog dečaka ubice M.M. na suđenju njegovim roditeljima M.M. i M.M.M. u Višem sudu u Nišu.

Exit mobile version