- Blic
Putovanje je započeo pre četiri dana iz rodne Dobrače, prelazeći više od 110 kilometara do prestonice.
Dašić ističe da mu energija ljudi na terenu daje snagu za nastavak puta.
Gradonačelnik Kragujevca i član Predsedništva SNS, Nikola Dašić, nastavio je danas put ka Beogradu. Krenuo je iz Vrčina, i prolazi kroz Kaluđericu.
On je pre četiri dana krenuo iz rodne Dobrače na put dug više od 110 kilometara. Na putu ka prestonici, gde se danas održava skup SNS “Srbija, jedna porodica”, praćen je grupom saradnika i sugrađana.
Iza kragujevačkog gradonačelnika su desetine pređenih kilometara, a kako se može videti i na društvenim mrežama, duž trase ga dočekuju ga brojni građani pružajući mu podršku i gostoprimstvo.
Foto: Ustupljene fotografije
+3
Galerija
Dašić je juče rako da mu ta energija ljudi na terenu daje snagu za svaki naredni korak.
Današnja deonica je poslednja na ovom nesvakidašnjem putu iz Šumadije.
Foto: Ustupljene fotografije
+3
Galerija
Kako je planirano, Dašić i njegovi saputnici danas stižu u prestonicu, gde će prisustvovati velikom narodnom skupu, čime ovaj marš dobija i svoj finalni epilog kao simbol istrajnosti i vere u zajedništvo, navodi se u saopštenju.
. (Foto: Ustupljene fotografije)
. (Foto: Ustupljene fotografije)
. (Foto: Ustupljene fotografije)








