Foto: ST/Vladimir Lukić, ST/Nemanja Pančić
Pevačica Mina Kostić danas je napustila psihijatrijsku ustanovu “Laza Lazarević” nakon 23 dana provedenih na lečenju. Iz bolnice je izašla u pratnji verenika Maneta Ćuruvije Kaspera i svoje braće, a njeno zdravstveno stanje prethodnih nedelja izazvalo je veliku zabrinutost javnosti i porodice.
Pošto pevačica nije davala izjave nakon izlaska iz bolnice, za “Blic” su se oglasile komšije.
PROČITAJTE JOŠ: PRVA IZJAVA MINE KOSTIĆ NAKON IZLASKA S PSIHIJATRIJE: Pevačica izustila samo OVO!
Jedan od Mininih dugogodišnjih komšija prisetio se njenog detinjstva i istakao da je porodica Kostić oduvek bila cenjena u komšiluku.
” height=”30″ src=”http://www.republika.rs/layout/img/arrow.svg?v=1″ width=”30″>
– Dolazi ovde, bila je fina devojka. Posle znate njenu karijeru. Normalno se ponaša kada dođe. Dobre smo komšije. Tu joj žive dve sestre i tri brata. Sa celim komšilukom su dobri, koliko ja znam – rekao je Milenko i dodao:
– Bila je kao i sva druga deca. Okupe se na ulici, igraju se. Ja ih tako pamtim.
Govoreći o informacijama koje su se pojavile u javnosti, komšija je priznao da nije znao da je pevačica hospitalizovana.
PROČITAJTE JOŠ: MINA KOSTIĆ NAPUSTILA BOLNICU “DR LAZA LAZAREVIĆ”: Kasper hitno stigao na psihijatriju s njenom braćom, pogledajte u kakvom je stanju!
– Prvi put čujem da je u bolnici. Želim joj brz oporavak – poručio je prvi sused pevačice.
U razgovoru sa drugom komšinicom saznali su da je porodica veoma zabrinuta za Minu, a posebno njena sestra, sa kojom je u redovnom kontaktu.
Republika Mina Kostić i Mane Ćuruvija Kasper
– Znamo da je u “Lazi”. Nadamo se da će sve biti u redu. Ja sa njenom sestrom se bolje znam, nego sa njom. Zabrinuta je sestra, naravno. Nemam ništa ružno da kažem. Sestra joj radi, vredna je jedna osoba. Druželjubiva – rekla je Minina komšinica i dodala:
PROČITAJTE JOŠ: DRAMA U “LAZI”! Mina Kostić danas trebalo da izađe iz bolnice, OTPUST ODLOŽEN ZBOG NEOČEKIVANOG PROBLEMA!
– Ne znam šta joj se desilo. Ona dolazi kolima kod sestre, ne uspem da je vidim. Poručila bih Mini da bude jak i čvrsta i da se drži i da organizuje svoj život kako najbolje ume.
BONUS VIDEO:








