Dosadašnji prvi čovek kluba je pre dve godine napustio crno-bele posle skoro devet godina na vrhu kluba iz Humske. U intervjuu za ” Novi Standard” Vučelić kaže da ono što su crno-beli uradili dok je on bio prvi čovek malo za Partizan, iako bi za neki drugi klub bilo mnogo.
– Najveći neuspeh smatram moj boravak u Partizanu. Spolja to izgleda… Osvojili smo samo dve titule, samo četiri Kupa, igrali smo pet puta Evropu i prezimili tri puta. To je za neki klub mnogo, za Partizan je malo. Smatram da će ovi koji dolaze to dostići. Uzeli smo i jednu duplu krunu koja je retka u istoriji Partizana, jer je druga ili treća. To smatram nekim neuspehom s obzirom na veličinu kuba, jer sam bio u Parzuzan od 1994. do 2.000. godine – kazao je Milorad Vučelić.
Starsportphoto
S druge strane, uspeh je porodica, koji je uspeo da sačuva.
Podsećamo, posle odlaska Milorada Vučelića i Miloša Vazure iz Partizana, na njihovo mesto došli su Rasim Ljajić, Predrag Mijatović i Danko Lazović. Ni oni nisu briljirali, pa je pre nekoliko meseci održana Skupština kluba, nakon koje je skoro sve ostalo isto, samo je legendarni fudbaler podneo ostavku.
BONUS VIDEO








