Home Sport Šokantno priznanje Milorada Vučelića: Moj najveći neuspeh je boravak u Partizanu

Šokantno priznanje Milorada Vučelića: Moj najveći neuspeh je boravak u Partizanu

0
sokantno-priznanje-milorada-vucelica:-moj-najveci-neuspeh-je-boravak-u-partizanu

Dosadašnji prvi čovek kluba je pre dve godine napustio crno-bele posle skoro devet godina na vrhu kluba iz Humske. U intervjuu za ” Novi Standard” Vučelić kaže da ono što su crno-beli uradili dok je on bio prvi čovek malo za Partizan, iako bi za neki drugi klub bilo mnogo.

Najveći neuspeh smatram moj boravak u Partizanu. Spolja to izgleda… Osvojili smo samo dve titule, samo četiri Kupa, igrali smo pet puta Evropu i prezimili tri puta. To je za neki klub mnogo, za Partizan je malo. Smatram da će ovi koji dolaze to dostići. Uzeli smo i jednu duplu krunu koja je retka u istoriji Partizana, jer je  druga ili treća. To smatram nekim neuspehom s obzirom na veličinu kuba, jer sam bio u Parzuzan od 1994. do 2.000. godine – kazao je Milorad Vučelić.

Starsportphoto

S druge strane, uspeh je porodica, koji je uspeo da sačuva.

Podsećamo, posle odlaska Milorada Vučelića i Miloša Vazure iz Partizana, na njihovo mesto došli su Rasim Ljajić, Predrag Mijatović i Danko Lazović. Ni oni nisu briljirali, pa je pre nekoliko meseci održana Skupština kluba, nakon koje je skoro sve ostalo isto, samo je legendarni fudbaler podneo ostavku.

BONUS VIDEO

Exit mobile version