Home Biznis Irak razmatra izlazak iz naftnog kartela, a bio jedan od 5 osnivača!...

Irak razmatra izlazak iz naftnog kartela, a bio jedan od 5 osnivača! Traži veću kvotu u grupi OPEK

0
irak-razmatra-izlazak-iz-naftnog-kartela,-a-bio-jedan-od-5-osnivaca!-trazi-vecu-kvotu-u-grupi-opek

Irak bi mogao da razmotri sve raspoložive opcije, uključujući i promenu svog statusa u Organizaciji zemalja izvoznica nafte (OPEK), ukoliko mu ne bude odobreno značajno povećanje proizvodne kvote, izjavio je danas visoki zvaničnik iračkog Ministarstva nafte.

Exit mobile version