Irak bi mogao da razmotri sve raspoložive opcije, uključujući i promenu svog statusa u Organizaciji zemalja izvoznica nafte (OPEK), ukoliko mu ne bude odobreno značajno povećanje proizvodne kvote, izjavio je danas visoki zvaničnik iračkog Ministarstva nafte.
Irak razmatra izlazak iz naftnog kartela, a bio jedan od 5 osnivača! Traži veću kvotu u grupi OPEK
By admin
-
4
0
Slične vesti
Najnovije
Inter pripremio astronomsku ponudu za zvezdu Argentine usred Mundijala, a Real...
Inter Milano sprema ponudu od 70 miliona evra za argentinskog vezistu...








