Ivica Dačić obišao policajce posle skupa “Srbija, jedna porodica” i zahvalio im na profesionalizmu
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić obišao je pripadnike policije koji su obezbeđivali skup “Srbija, jedna porodica” i zahvalio im na profesionalnom radu i brizi o bezbednosti građana
Potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačićobišao je večeras policajce iz interventnih jedinica i brigade koji su obezbeđivali današnji skup “Srbija, jedna porodica” na platou Narodne skupštine.
– Obišao sam večeras policajce iz interventnih jedinica i brigade koji su obezbeđivali današnji skup, neumorno brinuli o bezbednosti svih građana i uspešno završili zadatak.
Tokom razgovora izrazio sam im zahvalnost na visokom nivou profesionalizma tokom današnjeg dana.
Sigurnost i stabilnost ostaju naš glavni prioritet – naveo je Dačić.
Kurir.rs
3 · Reaguj







