Pevačica Milica Pavlović nedavno je održala promociju novog albuma “Caka”, a potom gostovala na TV Prva, gde je govorila o svojoj porodici, baki Radi i deki Vladimiru, koji su joj bili sve na svetu.
– Stigao je januar, a ja po prvi put nakon velikog broja uspešnih koncerata, turneja i uspeha albuma “Posesivna bivša” nisam otputovala iz Srbije da malo odmorim, kao što to inače radim. Odlučila sam da spakujem kofer i krenem u svoj Bunibrod. Potpuno sam smetnula sa uma da će mi dani daleko sporije prolaziti u zatvorenom prostoru, s obzirom na to da je zimski period. Ne mogu da kažem da sam bila usamljena, viđala sam se i sa komšijama, družila se sa rođacima… Međutim, kada sam u jednom trenutku ostala u četiri zida i shvatila da je kuća prazna, da sam tu sama, a da dolaze Badnje veče i Božić bilo mi je jako teško. Shvatila sam da mog deke i moje bake nema i da su zaista “otišli”… Rekla sam sebi: “Okej, nećeš da kloneš, hajde da vratiš onu jaku Milicu” – ispričala je Milica.
Foto: Nikola Radisic
PROČITAJTE JOŠ: MALO GA ZGAZITE ŠTIKLOM, DA BOLI: Milica Pavlović nikad iskrenija, u tri reči odgovorila na prozivke Jelene Karleuše! (VIDEO)
Milica je otkrila i koliko joj je terapija pomogla.
– Zahvaljujući mojoj terapeutkinji Vanji sa kojom sam nedavno započela terapije, shvatila sam da je rad na sebi i svom unutrašnjem detetu nešto što je izuzetno važno i svima nama neophodno i poželjno. Terapeut može da nam pomogne da ponovo nađemo tu caku u sebi, jednu vrstu formule koja nam pruža kontakt sa unutrašnjim bićem i daje nam veru kako bismo ponovo počeli da se radujemo kao to malo dete koje smo nekada bili. Niko ne treba da se oseća prazno i upravo zbog toga želim da kažem ljudima još jednom da je terapija izuzetno važna, iako je i dalje to tabu tema kod nas. Važno je da osvestimo da imamo problem, da ga rešimo i onda možemo da pomognemo i nekom drugom – ispričala je.
” height=”30″ src=”http://www.republika.rs/layout/img/arrow.svg?v=1″ width=”30″>
PROČITAJTE JOŠ: ŠOK-BOMBA MILICE PAVLOVIĆ NA PROMOCIJI ALBUMA: Odgovor na najčešće postavljano HEJT pitanje izbezumio kompletnu naciju!
– Najsrećnija sam kada dobijem poruku od ljudi koji me vole i prate moj rad, a u kojima mi otkrivaju svoje najdublje tajne i priznaju da su se lečili uz moju muziku u nekim lošim životima trenucima. Skoro sam dobila poruku u kojoj mi je jedna devojka napisala da je posle jednog mog intervjua shvatila da mora uzeti život u svoje ruke i da nema predaje… Posebno sam srećna jer se pronalaze u svim mojim pesmama uz koje, kako su mi rekli leče dušu – poručila je.








