Nakon još jedne izuzetno uspešne sezone muzičkih takmičenja, finala emisija “Zvezde Granda” i “Nikad nije kasno” donela su mnogo uzbuđenja i emocija. Direktor “Grand produkcije” Goran Šljivić sumirao je utiske i istakao ponos zbog ogromnog uspeha ovih formata, koji su ponovo privukli pažnju publike. Tokom finalnog vikenda gledaoci su imali priliku da prate izvanredne nastupe i saznaju ko su pobednici najgledanijih muzičkih takmičenja u regionu.
PROČITAJTE I: HITNO SAOPŠTENJE PRED POLUFINALE “ZVEZDA GRANDA”: Odmah se oglasio direktor!
Iako su takmičari i članovi žirija otišli na zasluženu letnju pauzu, produkcija “Grand” ne planira odmor. Goran Šljivić je otkrio da se pripreme za novu sezonu već odvijaju, a audicije za “Zvezde Granda” su već uspešno završene. Zanimljivo je da se prijavilo preko 4.000 kandidata, što ukazuje na ogroman interes za ovaj popularni format. Takođe, prijave za takmičenje “Nikad nije kasno” još traju, čime se nastavlja tradicija pružanja šanse talentovanim veteranima.
” height=”30″ src=”http://www.republika.rs/layout/img/arrow.svg?v=1″ width=”30″>
– Sa sinoćnim finalom “Nikad nije kasno” zatvaramo poglavlje u ovoj sezoni što se tiče emisija, ali od danas već počinju pripreme za novu sezonu. Održane su audicije za “Zvezde Granda”, za koje se prijavilo preko 4.000 kandidata, imamo sjajne kandidate i predstoji nam odlična sezona. Takođe, prijave za novu sezonu “Nikad nije kasno” traju. Spremamo novine, ali to neka ostane tajna do septembra – rekao je Šljivić za Grand.
Podsećamo, pobedu u “Zvezdama Granda” odeno je Bojan Ilijevski, a nagradu “Saša Popović” dobila je Tamara Danilović.
Foto: promo
Takođe, u emisiji “Nikad nije kasno” proglašeni su pobednici u tri kategorije. Miljenik Fejsbuk glasača bio je Jasmin Selmanović, trijumf na SMS glasanju odeno je Viktor Dimitrijevski, dok je Ivana Šalipur Lola izabrana kao pobednica od stručnog žirija.