Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, na svečanom otvaranju auto-puta od Preljine kod Čačka do Adrana kod Kraljeva, da će biti uloženo dosta u izgradnju gasnih elektrana u Srbiji, ali i u izgradnju nuklearke, kako bi se obezbedilo dovoljno struje da bismo mogli da pravimo fabrike, data i trening centre za veštačku inteligenciju i obučavanje robota.
“PRAVIĆEMO CENTRE ZA OBUČAVANJE ROBOTA” Vučić: “Uložićemo mnogo u nuklearku zbog novih fabrika za veštačku inteligenciju”
By admin
-
5
0
Najnovije
Bogdanović i Klipersi kupili vreme, Obradović i Panatinaikos moraju da čekaju:...
Kako prenose američki mediji, dve strane su postigle dogovor da se krajnji rok za aktivaciju specifične klauzule u ugovoru...








