Večeras će na Tašmajdanu biti održan prvi od dva velika koncerta u okviru festivala “Južni vetar“, koji je okupio brojne izvođače i ljubitelje narodne muzike. Među prvim zvezdama koje su stigle na događaj bili su Anica Milenković i Srećko Šušić, koji su na lokaciju došli crnom limuzinom, a potom su razgovarali sa okupljenim medijima, među kojima je bila i ekipa portala Republika.
Anica nije krila dobro raspoloženje čim je izašla iz automobila, pa je razgovor započela u šaljivom tonu.
– Lančić je tu – našalila se Anica, aludirajući na svoj prvi hit.
PROČITAJTE JOŠ: ISPOVEST KOJA LEDI KRV U ŽILAMA: Bila je velika zvezda, pa nestala sa scene! Naša pevačica otvorila dušu o NAJTEŽIM trenucima sa sinom!
Pevačica je potom otkrila da će večerašnji nastup imati posebno značenje za njenu porodicu, jer će njena deca prvi put prisustvovati jednom ovako velikom koncertu na kojem ona nastupa.
– Deca su došla pre mene. Ovo je prvi put da me vide na ovako velikom koncertu. Gledali su me u Americi malo, ali ovako veliko… – istakla je.
” height=”30″ src=”http://www.republika.rs/layout/img/arrow.svg?v=1″ width=”30″>
Govoreći o kolegama sa kojima će se ponovo sresti na festivalu, Anica je priznala da se raduje susretima sa prijateljima i saradnicima, ali i da će joj posebno nedostajati jedan od najvećih pevača narodne muzike.
– Htela sam prvo da zagrlim Bojanu, Sanju i Endžija. Sinan će najviše nedostajati. Sa Šemsom sam se videla poslednji put 2012. kad je imala turneju u Americi, bila sam joj gost. Sa Draganom sam ostala u kontaktu. Isto sa Miletom kad je bio u Americi… – dodala je pevačica.
PROČITAJTE JOŠ: ŠOK-BOMBA O INDIRI RADIĆ! Isplivali detalji navodnog intimnog odnosa sa ovim pevačem! VLASNIK KAFANE OTKRIO SVE!
Anica se osvrnula i na odnos sa Indirom Radić, koja večeras ne nastupa, ali će Milenkovića otpevati njene hitove.
– Nisam se čula sa Indirom. Verujem da je Indiri drago što pevam njene pesme, mi smo uvek bile dobre. I volela bih da je vidim. Stavila je na svoj Instagram i bilo mi je drago – otkrila je Anica.
Na kraju razgovora pevačica je priznala da je tek pre dva dana doputovala i da još nije stigla da ispoštuje pokojnog Sašu Popovića.
– Nisam još zapalila sveću, došla sam pre dva dana. Kad se ovo završi… I sa Suzanom da se vidim. On je prema meni bio korektan i mi smo stvarno voleli da se šalimo, valjda zato što sam ja bila najmlađa i uvek kad dođem tamo ja popijem kafu pa se malo ispričamo i o svemu pričamo samo ne o nastupima i o emisijama. dodala je Anica.








