Home Politika VUČIĆ IZAŠAO PRED DEMONSTRANTE: Deo me je dočekao zvižducima, a ja sam...

VUČIĆ IZAŠAO PRED DEMONSTRANTE: Deo me je dočekao zvižducima, a ja sam bio srećan što sam mogao da razgovaram sa njima (VIDEO)

0
vucic-izasao-pred-demonstrante:-deo-me-je-docekao-zvizducima,-a-ja-sam-bio-srecan-sto-sam-mogao-da-razgovaram-sa-njima-(video)

PREDSEDNIK je tražio sedam dana da pogleda dokumentaciju, pa obećao da će primiti delegaciju na razgovor gde će im dati odgovor

Foto: Skrinšot Instagram/buducnostsrbijeav

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izašao je danas pred demonstrante ispred Predsedništva, gde je razgovarao sa njihovim predstavnikom.

– Izašao sam pred demonstrante koji su došli da protestuju ispred predsedništva Srbije i razgovarao sa njima. Deo radnika GSP-a me je dočekao zvižducima, a ja sam bio srećan što sam, ipak, mogao da razgovaram sa njima.

Primio sam njihove zahteve i zajedno sa nadležnima iz grada pripremićemo odgovor u roku od sedam dana. I ovom prilikom se pokazalo da razgovorom, dijalogom, možemo da rešavamo probleme – napisao je predsednik na instagramu.

BONUS VIDEO: 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Exit mobile version