Home Politika VUČEVIĆ POZDRAVIO MLADE KOJI SU SE UČLANINILI U SNS: Vidimo se 27....

VUČEVIĆ POZDRAVIO MLADE KOJI SU SE UČLANINILI U SNS: Vidimo se 27. juna u Beogradu

0
vucevic-pozdravio-mlade-koji-su-se-uclaninili-u-sns:-vidimo-se-27.-juna-u-beogradu

PREDSEDNIK Srpske napredne stranke Miloš Vučević pozdravio je danas grupu mladih ljudi koji su se učlanili u SNS u sedištu Stranke.

Foto: SNS

“Nas okuplja ljubav prema Srbiji, mi se borimo svakog dana da naš narod bolje živi, mi brinemo o budućnosti mladih, i srećan sam što su to naši novi članovi prepoznali”, rekao je Vučević.

Vučević je naglasio da je nepatvorena mržnja prema svemu što je srpsko okupirala Srbiju u prethodnih godinu i po dana, da su blokaderi i njihovi nalogodavci zaustavili život i dece i mladih i svih građana Srbije jer su hteli da nam sruše državu.

“Mi smo jedna porodica u kojoj ima mesta za sve koji vole slobodarsku Srbiju i žele da naša zemlja nastavi da jača u svim oblastima”, rekao je predsednik SNS.

Vučević je pozvao sve građane koji žele normalnu i pristojnu Srbiju na skup ispred Doma Narodne skupštine. 
“Vidimo se 27. juna u Beogradu, da pokažemo kako ćemo zajedno da gradimo budućnost Srbije”, zaključio je predsednik SNS.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Exit mobile version