PREDSEDNIK Srpske napredne stranke Miloš Vučević pozdravio je danas grupu mladih ljudi koji su se učlanili u SNS u sedištu Stranke.
Foto: SNS
“Nas okuplja ljubav prema Srbiji, mi se borimo svakog dana da naš narod bolje živi, mi brinemo o budućnosti mladih, i srećan sam što su to naši novi članovi prepoznali”, rekao je Vučević.
Vučević je naglasio da je nepatvorena mržnja prema svemu što je srpsko okupirala Srbiju u prethodnih godinu i po dana, da su blokaderi i njihovi nalogodavci zaustavili život i dece i mladih i svih građana Srbije jer su hteli da nam sruše državu.
“Mi smo jedna porodica u kojoj ima mesta za sve koji vole slobodarsku Srbiju i žele da naša zemlja nastavi da jača u svim oblastima”, rekao je predsednik SNS.
Vučević je pozvao sve građane koji žele normalnu i pristojnu Srbiju na skup ispred Doma Narodne skupštine.
“Vidimo se 27. juna u Beogradu, da pokažemo kako ćemo zajedno da gradimo budućnost Srbije”, zaključio je predsednik SNS.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
