Home Vesti VEČE SRBIJE U PEKINGU: Vidimo se na EXPO-u u Beogradu

VEČE SRBIJE U PEKINGU: Vidimo se na EXPO-u u Beogradu

0
vece-srbije-u-pekingu:-vidimo-se-na-expo-u-u-beogradu


KINA je danas najveći investitor u Srbiji, a naše partnerstvo ušlo je u novu fazu – od infrastrukture, preko industrije, do tehnologije i veštačke inteligencije, poručio je predsednik Privredne komore Srbije Marko Čadež na svečanom skupu u okviru Sajma CISCE u Pekingu, gde je međunarodnoj poslovnoj zajednici predstavio Specijalizovanu izložbu EXPO 2027 u Beogradu.

Exit mobile version