Poznata voditeljka Jovana Jeremić otvoreno je progovorila o aktuelnoj situaciji koja se tiče pevačice Mine Kostić, koja je hospitalizovana 31. maja na klinici Laza Lazarević. Jovana je bez ustručavanja prenela svoje mišljenje o ovom problemu i direktno ukazala na partnera pevačice, Maneta Ćuruviju Kaspera, koga optužuje za Minino trenutno zdravstveno stanje. Prema njenim rečima, Mina je dobra osoba koja zaslužuje da bude zaštićena od negativnog uticaja svog partnera.
– Mina je dobar čovek, trebalo je odmah spasiti od spodobe i demona, odaljiti ga od žene, uništava joj život, zabavlja se sa Minom zato što hoće da bude popularan. Koristi već razslabljenu Minu, ne bi me čudilo da uđe u rijaliti, tvrdim da nema za šta pas da ga ujede u Americi, da ima ne bi završila na psihijatriji već na Bahamima, unuštava je i laže medije – rekla je Jovana Jeremić u emisiji “Premijera – vikend specijal”, a na pitanje kako komentariše njegov povratak i svakodnevne posete klinici, odgovorila je:
” height=”30″ src=”http://www.republika.rs/layout/img/arrow.svg?v=1″ width=”30″>
JOVANA JEREMIĆ I TIGAR ĆE SE VENČATI U CRKVI: Ne udajem se za javnost, novine i medije!
– Došao je da bi prikupio još slave, baš ga briga za nju, da bi se pokazao da je dobar, poznajem muškarce koji glume da veruju, da su dobri, a pre podne je kod vračare, popodne u crkvi. To su ljudi koji imaju masku, lažni su monstrumi, oni treba da završe na psihijatriji, zabranila bi mu da uđe u zemlju. Tvrdim da je zbog posledica tog odnosa završila u Lazi Lazarević – zaključuje voditeljka.
BONUS VIDEO:
