Комунално предузеће је саопштило и да су, након санације квара у поноћ, сви потрошачи на општинама Стари град и Палилула добили воду.
Радници су на терену и у току је санација рова, а потом следи чишћење травајских шина.
Трамваји на линијама 5 и 2Л и даље не саобраћају овом трасом.
До пуцања цеви код Машинског факултета у Улици краљице Марије дошло је јуче у јутарљим часовима.
