U Novom Sadu je juče održan neprijavljen skup na kom su se, prema procenama Ministarstva unutrašnjih poslova, pojavili oko 7.800 blokadera koji su narušavali javni red i mir.
SAMI SA SOBOM NE MOGU: Blokaderi se tukli zbog zastave EU, dok su ulicama paradirali oblici života sa šlemovima Vermahta
By admin
-
3
0








