Home Vesti “RADUJE ME ŠTO DANAS NA SKUPU VIDIM VELIKI BROJ MLADIH NIŠLIJA” Dragoslav...

“RADUJE ME ŠTO DANAS NA SKUPU VIDIM VELIKI BROJ MLADIH NIŠLIJA” Dragoslav Pavlović: Važno je da budemo zajedno, da pokažemo pristojnu i normalnu Srbiju!

0
“raduje-me-sto-danas-na-skupu-vidim-veliki-broj-mladih-nislija”-dragoslav-pavlovic:-vazno-je-da-budemo-zajedno,-da-pokazemo-pristojnu-i-normalnu-srbiju!

Gradonačelnik Niša Dragoslav Pavlović izjavio je da je više hiljada Nišlija krenulo na veliki narodni skup ispred Doma Narodne skupštine, ističući da je odziv građana izuzetno veliki i da se iz Niša pošlo sa više od 30 lokacija.

– Danas ćemo čuti planove za našu Srbiju, za dalji razvoj i za naredne godine. Siguran sam da će se u Beogradu okupiti više od 150.000 ljudi. Srce mi je puno jer je odziv veliki i zato što veliki broj naših sugrađana želi da sazna šta nas očekuje u budućnosti –  poručio je Pavlović.

On je naveo da će posetioci imati priliku da vide brojne inovacije, prezentacije i promocije, kao i da će se na štandovima predstaviti turističke organizacije i udruženja iz svih krajeva Srbije sa svojim proizvodima i uslugama.

Pavlović je istakao da očekuje bogat program za sve generacije, posebno za najmlađe, naglasivši da će centralna tema skupa biti budućnost Srbije.

– Danas govorimo o budućnosti Srbije. Važno je da budemo zajedno, da pokažemo pristojnu i normalnu Srbiju, onakvu kakvu želimo u budućnosti. Pored daljeg ekonomskog razvoja, industrijalizacije, robotike i veštačke inteligencije, važno je da gradimo jedinstvo, toleranciju i zajednički život svih ljudi – rekao je Pavlović.

Veliki broj ljudi okuplja se na platou ispred Skupštine Srbije

 Izvor: Kurir

Posebno je naglasio da ga raduje veliki broj mladih koji putuju na skup.

– Mnogo mi je drago što danas vidim veliki broj mladih ljudi. Ušao sam u autobus i video da je pun omladine. Čitavog dana ću se družiti sa njima i siguran sam da će to putovanje biti lepše i lakše – kazao je Pavlović.

Prema njegovim rečima, sa Nišlijama putuju i funkcioneri, direktori i rukovodioci, zajedno sa svojim sugrađanima, komšijama, prijateljima i rođacima.

– Nema podvajanja, nema razdvajanja. Danas je važno da budemo zajedno i da pošaljemo poruku jedinstva – zaključio je Pavlović.

Kurir Politika

Exit mobile version