Foto: ST/Vladimir Lukić
Pevačica Mina Kostić danas je napustila bolnicu “Dr Laza Lazarević”, gde je prethodnih nedelja boravila na lečenju. Po pevačicu su došli njen partner Mane Ćuruvija, poznatiji kao Kasper, kao i njena braća, koji su je sačekali ispred ustanove i pružili joj podršku u trenutku povratka svakodnevnom životu.
Prvo obraćanje nakon izlaska iz bolnice
Mina je iz bolnice izašla vidno raspoložena, odevena u crnu haljinu, sa kačketom i naočarima za sunce, nastojeći da zadrži privatnost nakon perioda provedenog daleko od očiju javnosti. Iako nije želela duže da razgovara sa predstavnicima medija, pevačica je kratko odgovorila na pitanje kako se oseća:
– Odlično sam, dobro se osećam – kratko je poručila pevačica.
” height=”30″ src=”http://www.republika.rs/layout/img/arrow.svg?v=1″ width=”30″>
Nakon toga se zajedno sa partnerom i braćom uputila ka automobilu, kojim su se udaljili sa lica mesta.
Otpust pomeren u poslednjem trenutku
Podsetimo, izlazak pevačice iz bolnice prvobitno je bio planiran za prethodni dan, ali je otpust odložen zbog nepredviđenih okolnosti.
Kasper bez komentara za medije
Kasper se pojavio obučen u crno od glave do pete, ali nije želeo da daje izjave niti da komentariše pevačicino stanje. Isti stav zadržao je i nakon njenog izlaska iz ustanove, kada je bez obraćanja novinarima zajedno sa njom napustio bolnički krug.
Foto: ST/Vladimir Lukić
Zadržana zbog teške anksioznosti
Mina Kostić primljena je u ustanovu 31. maja uz pratnju policije, nakon što je, prema ranijim navodima, pokazivala znake agresivnog ponašanja. Nakon pregleda i procene stručnog tima, odlučeno je da ostane na lečenju zbog teške anksioznosti.
