Home Jet-Set PRVA IZJAVA MINE KOSTIĆ NAKON IZLASKA S PSIHIJATRIJE: Pevačica izustila samo OVO!

PRVA IZJAVA MINE KOSTIĆ NAKON IZLASKA S PSIHIJATRIJE: Pevačica izustila samo OVO!

0
prva-izjava-mine-kostic-nakon-izlaska-s-psihijatrije:-pevacica-izustila-samo-ovo!

Foto: ST/Vladimir Lukić

Mina Kostić

Pevačica Mina Kostić danas je napustila bolnicu “Dr Laza Lazarević”, gde je prethodnih nedelja boravila na lečenju. Po pevačicu su došli njen partner Mane Ćuruvija, poznatiji kao Kasper, kao i njena braća, koji su je sačekali ispred ustanove i pružili joj podršku u trenutku povratka svakodnevnom životu.

Prvo obraćanje nakon izlaska iz bolnice

Mina je iz bolnice izašla vidno raspoložena, odevena u crnu haljinu, sa kačketom i naočarima za sunce, nastojeći da zadrži privatnost nakon perioda provedenog daleko od očiju javnosti. Iako nije želela duže da razgovara sa predstavnicima medija, pevačica je kratko odgovorila na pitanje kako se oseća:

Odlično sam, dobro se osećam – kratko je poručila pevačica.

PROČITAJTE JOŠ: MINA KOSTIĆ NAPUSTILA “DR LAZA LAZAREVIĆ”: Kasper hitno stigao na psihijatriju s njenom braćom, pogledajte u kakvom je stanju!

” height=”30″ src=”http://www.republika.rs/layout/img/arrow.svg?v=1″ width=”30″>

Nakon toga se zajedno sa partnerom i braćom uputila ka automobilu, kojim su se udaljili sa lica mesta.

Otpust pomeren u poslednjem trenutku

Podsetimo, izlazak pevačice iz bolnice prvobitno je bio planiran za prethodni dan, ali je otpust odložen zbog nepredviđenih okolnosti.

Kasper bez komentara za medije

Kasper se pojavio obučen u crno od glave do pete, ali nije želeo da daje izjave niti da komentariše pevačicino stanje. Isti stav zadržao je i nakon njenog izlaska iz ustanove, kada je bez obraćanja novinarima zajedno sa njom napustio bolnički krug.

PROČITAJTE JOŠ: “TREBA MU ZABRANITI ULAZAK U SRBIJU” Zastrašujuće informacije o Kasperu, zbog ovoga je Mina Kostić završila na PSIHIJATRIJI?!

Foto: ST/Vladimir Lukić

Kasper došao s Mininom braćom

Zadržana zbog teške anksioznosti

Mina Kostić primljena je u ustanovu 31. maja uz pratnju policije, nakon što je, prema ranijim navodima, pokazivala znake agresivnog ponašanja. Nakon pregleda i procene stručnog tima, odlučeno je da ostane na lečenju zbog teške anksioznosti.

BONUS VIDEO:

Exit mobile version