Panatinaikos je definitivno ušao u novu eru. Drugi dolazak Željka Obradovića je nagovestio da će se Dimitris Janakopulos otvoriti kao nikad i to jeste slučaj, pogotovo kad su u pitanju pojačanja.
Veliki grčki mediji ističu da je Panatinaikos dogovorio dolazak Brankua Badija i da će Senegalac potpisati trogodišnji ugovor.
Ipak, sam posao nije bio lak. Pošto je imao važeći ugovor sa Valensijom, Zeleni su morali da se otvore i na tom frontu i izdvojili su 1.500.000 evra kako bi platili njegovo obeštećenje. Badio će zaraditi 4.500.000 evra kroz tri sezone, a za ceo posao je PAO izdvojio 6.000.000 evra.
Foto-galerija 25 Fotografije
Gazeta navodi da je Valensija imala Badija u svojim planovima za narednu sezonu, ali je ipak ponuda Panatinaikosa bila ona koja se ne odbija. Badio će tako postati drugo pojačanje u drugoj eri Željka Obradovića u Atini. Pre njega je za Zelene potpisao Mustafa Fal. Čeka se da se vidi koga će se sve Obradović odreći, a pre svega su pod znakom pitanja Čedi Osman i Huančo Ernangomes.
VIDEO Željko Obradović stigao na promociju!
