Home Vesti “OVDE SMO ZBOG SLOGE I MIRA – DA NE UDARI BRAT NA...

“OVDE SMO ZBOG SLOGE I MIRA – DA NE UDARI BRAT NA BRATA!” Građani za Kurir o veličanstvenom skupu – Miroslav putovao TRI DANA da stigne u Beograd! (FOTO)

0
“ovde-smo-zbog-sloge-i-mira-–-da-ne-udari-brat-na-brata!”-gradani-za-kurir-o-velicanstvenom-skupu-–-miroslav-putovao-tri-dana-da-stigne-u-beograd!-(foto)

Veliki broj građana se okupio danas u centru Beograda na veličanstvenom skupu pod sloganom “Srbija, jedna porodica” — čiji program je bogat za svaki uzrast!

Kurir je tako imao priliku da razgovara sa pojedinim sugrađanima, koji su otkrili zašto prisustvuju veličanstvenom skupu!

– Odavde se šalje najjača poruka — Srbija pobeđuje! Podržavam našeg predsenika, SNS, podrzavam Srbiju ovakvu kakva jeste – rekla je Marija Prohaska (24) iz Zrenjanina. 

Kako dodaje mladić iz Novog Sada, putovao je tri dana do Beograda. 

– Krenuli smo u sredu da bismo podržali skup, ovde smo zbog sloge, da ne udari brat na brata, Srbin na Srbina i da mir pobedi – dodaje Miroslav Mirković iz Novog Sada. 

Veličanstveni prizori Foto: Kurir

Dean Zelenović iz Moto kluba “Despot” šalje moćnu poruku sa skupa. 

– Srbija zajedno, Srbija pobeđuje, samo sloga Srbina spasava – rekao je za Kurir. 

Sve o spektakularnom skupu možete pratiti u našem tekstu UŽIVO!

Kurir.rs

Exit mobile version