Marija Šerifović, poznata pevačica, oprostila se od novinara i voditelja Marka Pantića, poznatijeg kao Ludo Pero, koji je iznenada preminuo sinoć u svom 36. godini. Ova tužna vest pogodila je mnoge kolege i prijatelje, a posebno Mariju, koja je na društvenim mrežama podelila emotivnu poruku. U objavi je uz njihovu zajedničku fotografiju napisala:
PROČITAJTE JOŠ: OGLASILI SE ORGANIZATORI KONCERTA NA KOM JE UMRO NOVINAR MARKO PANTIĆ!
– Bog nekad zaista ima planove koje ne razumemo. Pero, putuj nasmejan kakvog smo te svi poznavali.
Foto: instagram.com/printscreen
Marko Pantić je rođen 1990. godine, a svoju novinarsku karijeru započeo je u Srpskom telegrafu. Tokom godina radio je kao novinar portala Novosti i televizije Studio B, gde je ostavio prepoznatljiv pečat svojim radom i posvećenošću profesiji.
PROČITAJTE JOŠ: RAZARAJUĆA PORUKA JOVANE JEREMIĆ NAKON IZNENADNE SMRTI NOVINARA MARKA PANTIĆA! U subotu su imali razgovor, nije ni slutila šta će uslediti!
Izveštavao je sa gotovo svih značajnijih domaćih i svetskih muzičkih događaja, a zahvaljujući profesionalnosti, neposrednosti i vedrom duhu stekao je poštovanje brojnih estradnih umetnika i kolega sa kojima je sarađivao.
Marko Pantić ostaće upamćen kao vrstan novinar, predan svom pozivu, ali pre svega kao dobar čovek, iskren prijatelj i kolega koji je ceo svoj život posvetio novinarstvu i poslu koji je neizmerno voleo.
Neka mu je večna slava.
BONUS VIDEO:
