Državljanin Srbije uhapšen je na auto-putu Skoplje-Đevđelija nakon što je vozio 221 kilometar na sat, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova Severne Makedonije.
SRBIN DIVLJAO NA AUTO-PUTU U MAKEDONIJI Vozio BMW preko 220 na sat, policija ga zaustavila i ODMAH uhapsila
By admin
-
1
0







