Prvi potpredsednik vlade i ministar finansija Siniša Mali našao se na čelu kolone koja će ponosno poneti najveću zastavu Srbije — dugu čak pola kilometra, teška 600 kilograma, sa površinom od neverovatnih 4.000 kvadratnih metara!
Podsećamo, kada se kaže da je zastava duga pola kilometra, mnogima to zvuči kao apstraktan podatak. Međutim, kada se prevede u slike koje svako može da razume, postaje jasno o kolikom simbolu je reč. Kada se razvije u ravnoj liniji, ova trobojka protezaće se od zgrade Vlade Srbije pa sve do raskrsnice kod Pionirskog parka.
– Ponosni na srpsku trobojku! Srbija pobeđuje – napisao je ministar Mali uz podeljene fotografije sa građanima i istorijskom srpskom trobojkom!
– Stižu bajkeri! Srbija pobeđuje – napisao je Mali.
Bajkeri stižu na skup 27. juna
Izvor: Kurir
Na snimku se vidi nepregledna kolona motociklista koji dolaze da podrže predsednika Srbije Aleksandra Vučića i njegovu politiku.
Sve o spektakularnom skupu možete pratiti u našem tekstu UŽIVO!
Kurir.rs
