Maja Berović, popularna pevačica, otkako je kročila na muzičku scenu, doživela je brojne promene, kako u svom fizičkom izgledu, tako i u ličnom životu. Nedavno je odlučila da se oslobodi silikona iz usana i vrati im prirodniji izgled, što je izazvalo pažnju medija i njenih fanova. Maja je izjavila da je to bila njena lična odluka, jer je shvatila da joj to više ne prija.
Maja je za “Blic” otkrila da li ima rituale pred konbcerte i nastupe:
” height=”30″ src=”http://www.republika.rs/layout/img/arrow.svg?v=1″ width=”30″>
– Pa mislim većih rituala od samog spremanja nema, od dvosatnog spremanja mislim da je to da su to za mene najveći rituali, stavljanja maski i tako to – kroz smeh je rekla Maja i priznala da li više voli da peva u klubovima ili na koncertima.
– Volim i jedno i drugo, ali naravno da više volim velike koncerte pogotovo kada je otvoren prostor. To je posebna energija, ali volim i klubove.
– Mislim to je onako posebna energija, ali ali volim i klubove. Kroz sve ove godine sam sa jednakim ono žarom pevala i u klubu i na koncertu.
Maja se dotakla i vađenja silikona iz usana.
– Potrudila sam se. Potrudila sam se da ih vratim na fabrička podešavanja. Ne znam da li je trend. Možda jeste, ali ja meni je smetalo. Imala sam imala problem i iz tog nekog razloga sam se odlučila, naravno i estetskog… Shvatila sam da mi to prosto nije lepo i da je s godinama postalo ružno pa sam smogla hrabrosti snage da to uradim. Ali ono mislim da se vraća taj taj prirodni izgled, što je dobro – rekla je Maja i otkrila da li bi menjala nešto na sebi.
PROČITAJTE JOŠ: “KARLEUŠI SE NE JAVLJAM NA ULICI KAD JE SRETNEM…” Maja Berović progovorila o DRAMI s Jelenom, svi detalji obelodanjeni!
– Ne bih. Ja sam sebi super. Tako da sve što sam želela ja sam promenila.
Maja se prisetila školskih dana i rekla kako ih pamti:
– Naporno. Nemoj da očekuješ da ti kažem da sam volela da idem u školu i da mi je bilo u školi super. Ja ne znam tu osobu stvarno ne znam. Iz muzičkog sam bila najbolja. Ja sam redovno pevala u školi i u zbornici odvedu me pa im pevam i tako. Voleli su svi kako pevam i i znali su da ću ja imati taj svoj muzički put. Tako da su mi moram priznati dosta puta gledali kroz prste samo zbog tog mog glasa – rekla je pevačica za “Blic”.
BONUS VIDEO:








