Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će deonica Moravskog koridora od Preljine do Adrana za saobraćaj biti puštena u saobraćaj sutra ujutru od 9 časova i da se putarina na toj deonici neće naplaćivati do 1. jula.
“BESPLATNA PUTARINA DO 1. JULA” Vučić saopštio lepe vesti za vozače na otvaranju deonice auto-puta na Moravskom koridoru
By admin
-
5
0
Najnovije
Bogdanović i Klipersi kupili vreme, Obradović i Panatinaikos moraju da čekaju:...
Kako prenose američki mediji, dve strane su postigle dogovor da se krajnji rok za aktivaciju specifične klauzule u ugovoru...








