Home Vesti Vučić: “U nedelju potpisivanje ugovora za završetak Hrama Svetog Save”

Vučić: “U nedelju potpisivanje ugovora za završetak Hrama Svetog Save”

0
vucic:-“u-nedelju-potpisivanje-ugovora-za-zavrsetak-hrama-svetog-save”

  • Blic

Istog dana biće prikazani novi sistemi u Batajnici i održana vojna vežba na Pasuljanskim livadama

Planiran je i odlazak u Ravanicu gde će biti prisutan i patrijarh srpski Porfirije

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će u nedelju biti potpisan ugovor za završetak Hrama Svetog Save u Beogradu.

“U nedelju, u sedam ujutru potpisujem ugovor o završetku Hrama Svetog Save, poslednjih 6,5 miliona evra obezbeđujemo, time završavamo sav mozaik, sve. Posle nam ostaje samo održavanje, da promenimo spoljna svetla u budućnosti, ali unutra će biti apsolutno najlepši hram”, rekao je Vučić u Inđiji u razgovoru sa građanima koji pešače iz Novog Sada i drugih mesta ka Beogradu kako bi učestvovali na skupu “Srbija – jedna porodica” koji će biti održan 27. juna na platou ispred Doma Narodne skupštine.

“Odatle posećujemo jednu porodicu u Senjskim rudnicima”

Dodao je da će nakon toga, u nedelju biti prikaz novih sistema u Batajnici, a da će potom na Pasuljanskim livadama biti prikazana vojna vežba sa gađanjem na preko 50 kilometara.

“Odatle posećujemo jednu porodicu u Senjskim rudnicima”, rekao je Vučić.

Govoreći o vojnoj vežbi, naveo je da će to biti prvi put da se koriste neki dronovi i da se gađa određenim sredstvima.

Predsednik je rekao da će potom otići i u Ravanicu, gde će biti i patrijarh srpski Porfirije.

Dodao je da ga raduje što će sutra biti otvaranje deonice auto-puta od Adrana kod Kraljeva do Preljine kod Čačka na Moravskom koridoru.

(Tanjug)

Vučić u Inđiji (Foto: Informer TV / screenshot)

Exit mobile version