Tokom meča “zmajeva” i Katar (3:1) Edin Džeko iznerviran je napustio teren, kada je izmenjen u 64. minutu. Džeko nije mogao da se kontroliše, bacio je flašicu, psovao Barbareza, nije hteo da pogleda trenera. Na kraju meča je prilikom zagrljaja pomoćnika Mirka Hrgovića bio na ivici sukoba.
Posle utakmice na terenu je usledilo je veliko slavlje među navijačima i igračima. U jednom trenutku je i predsednik Fudbalski savez Bosne i Hercegovine, Vico Zeljković, sišao na teren i pozdravio se sa kapitenom reprezentacije Edinom Džekom, prenosi portal Klix.ba, na kom možete da vidite pomenutu scenu. Očigledno se napadač smirio posle incidenta pa se našalio sa Tarikom Mahmićem i u šali ga blago gurnuo nogom dok je Mahmić razgovarao telefonom.
reuters
U šesnaestini finala igraće protiv domaćina Sjedinjenih Američkih Država ili Nemačke, u zavisnosti od kompletne tabele trećeplasiranih ekipa. Taj meč je zakazan za 2. jul u San Francisco, a trebalo bi da počne u dva časa po našek vremenu.
” height=”30″ src=”http://informer.rs/files/img/icons/arrow.svg” width=”30″>
BONUS VIDEO