Home Svet Двојица црногорских држављана ухапшена у Београду због диловања дроге

Двојица црногорских држављана ухапшена у Београду због диловања дроге

0
Двојица-црногорских-држављана-ухапшена-у-Београду-због-диловања-дроге

среда, 24.06.2026,  16:36 -> 16:46

Извор: РТС

П. Л. (2000) и М. Л. (1995) се сумњиче да су у дужем временском периоду, од за сада непознатих лица набављали опојну дрогу кокаин коју су чували у једном стану у Београду, одакле су ове наркотике продавали купцима у Београду и другим градовима Србије

Црногорски држављани ухапшени су због постојања основа сумње да су извршили кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога, саопштио је МУП.

Полиција их је ухапсила у аутомобилу у насељу Београд на води и том приликом код осумњиченог М. Л. пронађена је кеса са око 150 грама кокаина.

Такође, претресом стана који је, како се сумња, користио М. Л. ради чувања и припреме наркотика за продају, заплењено је још 850 грама кокаина и вагица за прецизно мерење.

Осумњиченима је одређено задржавање до 48 часова и они ће, уз кривичну пријаву, бити приведени надлежном тужилаштву.

Акцију су спровели припадници Министарства унутрашњих послова, Службе за борбу против организованог криминала Управе криминалистичке полиције, по налогу Вишег јавног тужилаштва у Београду, закључује се у саопштењу.

Exit mobile version