LIDER SNSD-a Milorad Dodik ocenio je da je “vladavina prava” u Bosni i Hercegovini odavno izgubila smisao, optuživši za njeno urušavanje “plejadu unitarista, stranaca i drugih besprizornih likova kojima je osnovna ideja rastakanje i nestanak Republike Srpske”.
“DOSTA JE!” Milorad Dodik poslao oštru poruku: To je pravna improvizacija i hajdučija
By admin
-
1
0







