Home Sport Аустралија без двојице до краја Мундијала

Аустралија без двојице до краја Мундијала

0
Аустралија-без-двојице-до-краја-Мундијала

“Желимо обојици све најбоље, да се што пре опораве и захваљујемо им се на доприносу екипи у досадашњем току Светског првенства”, стоји у објави Савеза. 

Селектор “кенгура” Тони Поповић тако ће моћи да рачуна на само 24 играча до краја СП.

Аустралија 3. јула у Даласу игра против Египта у шеснаестини финала Светског првенства.

Exit mobile version