21.9 C
Belgrade
Tuesday, June 23, 2026

Anu slomile emocije: Srpkinja ponovo izašla na teren, pa zaplakala (FOTO)

-

Meč dve nekadašnje velike rivalke imao je emotivan završetak, pošto su obe zaplakale po završetku susreta i dobile ovacije publike. Ivanovićeva se tada obratila Kerberovoj i podsetila na njihov odnos tokom karijere.

– Toliko smo toga prošle zajedno. Samo ti si mi dozvolila da se vratim na teren.

Posle tih reči usledio je zagrljaj na terenu, a oproštajni program nastavljen je razgovorom sa obe teniserke. Voditeljka je pitala Anu Ivanović da li bi njena tri sina mogla da se bave tenisom, a nekadašnja šampionka Rolan Garosa dala je kratak odgovor.

– Verovatno ne, videćemo – rekla je Ana.

Ivanovićeva je profesionalnu karijeru završila u decembru 2016. godine, ali je u Bad Homburgu ponovo izašla na teren u meču koji je bio deo oproštaja Anđelik Kerber od tenisa.

Srpska i nemačka teniserka su vršnjakinje, a tokom karijere su odigrale sedam međusobnih duela. Ana je bila uspešnija sa pet pobeda, dok je Kerberova slavila dva puta.

Program je imao i revijalni deo, pa su Ivanovićeva i Kerberova tokom susreta napravile pauzu i zaplesale uz pesmu Helene Fišer “Atemlos”. Poznata nemačka pevačica obratila se video-porukom i tom prilikom poručila Kerberovoj:

– Imaš sjajnu protivnicu, Endži!

BONUS VIDEO

Najnovije