24.6 C
Belgrade
Wednesday, June 24, 2026

OTKRIVENO ŠTA SE DEŠAVA S MINOM KOSTIĆ NAKON IZLASKA IZ “LAZE”: Procurili detalji iz porodičnog doma!

-

Pevačica Mina Kostić juče je napustila kliniku za psihijatrijske bolesti “Dr Laza Lazarević”, u kojoj je provela gotovo mesec dana zbog zdravstvenog stanja. Nakon njenog izlaska iz ustanove, za Pink.rs oglasio se njen partner Mane Ćuruvija Kasper, koji je govorio o Mininom oporavku, ali i o brojnim napisima koji su prethodnih nedelja pratili njihov privatni život.

Vest o njenom izlasku izazvala je veliku pažnju javnosti, budući da su prethodnih nedelja brojne spekulacije i različite informacije kružile medijskim prostorom. Mane je za Pink.rs otkrio kako se Mina trenutno oseća.

” height=”30″ src=”http://www.republika.rs/layout/img/arrow.svg?v=1″ width=”30″>

PROČITAJTE JOŠ: MINA KOSTIĆ NAPUSTILA BOLNICU “DR LAZA LAZAREVIĆ”: Kasper hitno stigao na psihijatriju s njenom braćom, pogledajte u kakvom je stanju!

Super smo. Mina vas puno pozdravlja i zahvaljuje se svim dobronamernim ljudima koji su uz nju i nisu sebi dozvolili da veruju morima laži koje su pisali pojedini i krojili naslove koji su imali namenu da nam se situacija oteža, kao i izgovorenih demonskih optužbi bez ikakvih povoda, ničim izazvanih od Minine i moje strane. Sada samo želimo da uživamo u miru – poručio je Kasper.

Prve reči Mine Kostić po izlasku iz klinike

Po izlasku iz bolnice, Mina Kostić je viđena u društvu najbližih članova porodice. Pevačica je ustanovu napustila držeći brata za ruku, dok je uz nju bio i partner Mane Ćuruvija Kasper. Bila je obučena u crnu garderobu, sa kačketom i naočarima, a uprkos velikom interesovanju medija, kratko se obratila okupljenim novinarima.

Foto: ST/Vladimir Lukić

Kasper ispred klinike

PROČITAJTE JOŠ: PRVA IZJAVA MINE KOSTIĆ NAKON IZLASKA S PSIHIJATRIJE: Pevačica izustila samo OVO!

Odlično sam – poručila je Mina.

Nakon kratke izjave, pevačica je zajedno sa partnerom i bratom ušla u automobil i napustila prostor ispred klinike.

BONUS VIDEO:

Najnovije