Home Politika Deo radnika GSP ispred Predsedništva, Vučić izašao da razgovara s njima: “Primio...

Deo radnika GSP ispred Predsedništva, Vučić izašao da razgovara s njima: “Primio sam zahteve, pripremićemo odgovor u roku od sedam dana” (VIDEO)

0
deo-radnika-gsp-ispred-predsednistva,-vucic-izasao-da-razgovara-s-njima:-“primio-sam-zahteve,-pripremicemo-odgovor-u-roku-od-sedam-dana”-(video)

  • Blic

Vučić je naveo da je bio zadovoljan što je mogao da razgovara

Rekao je da je primio zahteve radnika i obećao odgovor u roku od sedam dana

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa delom zaposlenih u GSP Beograd, koji protestuju ispred Predsedništva Srbije.

– Izašao sam pred demonstrante koji su došli da protestuju ispred predsedništva Srbije i razgovarao sa njima. Deo radnika GSP-a me je dočekao zvižducima, a ja sam bio srećan što sam, ipak, mogao da razgovaram sa njima. Primio sam njihove zahteve i zajedno sa nadležnima iz grada pripremićemo odgovor u roku od sedam dana. I ovom prilikom se pokazalo da razgovorom, dijalogom, možemo da rešavamo probleme – naveo je Vučić na svom Instagram nalogu.

. (Foto: buducnostsrbijeav / screenshot)

Exit mobile version