30.7 C
Belgrade
Monday, June 22, 2026

“MAJI SAM PLAĆALA RUČKOVE, NIJE IMALA PARA” Aleksandra Subotić na Blic poligrafu o Peci, prevarama, Staniji i Asminu: “Svi lažu, Stanija ga tera da me pljuje” (VIDEO)

-

Maja Marinković je u vreme kada su se družile trošila samo novac zarađen u rijalitiju.

Priznaje da dnevno potroši više od 1000 evra.

Bivša rijaliti učesnica Aleksandra Subotić bila je gost na ovonedeljnom Blic poligrafu, a u vrućoj stolici odgovarala je na razna provokativna pitanja.

Aleksandra je kao po običaju, bez dlake na jeziku govorila o odnosu sa partnerom Pecom Raspopovićem i tome da li je u vezi bilo prevara, otkrila je da je Maji Marinković plaćala večere i da nije imala novca, ali i šta je istina o odnosu Asmina i Stanije Dobrojević.

Da li se kajete što ste završili školu samo za kozmetičara?

– Kajem se jer smatram da sam imala predispozicije za mnogo bolje i mnogo više.

Da li je istina da ste se jedno vreme stideli svoje majke?

– Pa iskreno, ne zna šta bih rekla. Rekla bih da možda i jesam zbog toga što deca u pubertetu i kasnije dok odrastaju ne gledaju na pravilan način na neke stvari. Dolazilo je do raznih svađa, i u rijalitiju i kad bi se njeno mišljenje kosilo sa mojim, to mi se nije dopadalo i dovodilo me je u situaciju da se stidim.

Da li ste jedva krpili kraj sa krajem dok ste živeli sa tatom?

– Nije tačno. Bilo je raznih situacija, bilo je trenutaka kada smo imali sve i kada nismo imali ništa. On je kao muškarac i čovek jako pažljiv. Trudio se da moja sestra i ja imamo sve. Dešavalo se da mi kupi sve što mi je potrebno u momentu, televizore, četke za kosu i pegle. Kad nismo imali ništa, to je bilo konkretno kada je tata bio u zatvoru – rekla je Aleksandra.

Foto: Ringier / Ringier

+6

Galerija

Aleksandra Subotić

Da li vam je Maja Marinković bila iskrena prijateljica?

– Najbolja i najiskrenija.

Da li ste Maji plaćali izlaske?

– Jesam. Ja sam taj tip osobe i mogu da kažem za sebe da sam veliki džek. Ne volim da meni neko nešto plaća jer se osećam dužna. A kad platim prijateljima ručkove ili večere, ne osećam da mi duguju nešto, šta više, bude mi drago. Njoj sam kupovala svašta, učila sam je i da naruči. Nije imala novca kada se družila sa mnom, imala je nešto što je zaradila u rijalitiju, ali je sve to traćkala i potrošila.

Da li je Peca tokom druženja sa Majom potrošio više od 50 evra?

– Iskreno, smatram da Maja nije sponzoruša, ona je honorarka. Ona to radi jer je prosto njena priroda takva. Ne traži korist od muškarca, traži intimni odnos i taj osećaj posebnosti. Ona se odmah poistovećuje sa osobom sa kojom je on bio pre nje ili je u vezi sa njom u tom momentu. Nadam se da sam lepo objasnila. Maja traži osećaj, ona je takva.

Da li ste želeli da se razvedete od Pece?

– Na momente jesam, na momente nisam. Nismo u braku zvanično, ali jesam poželela da ga ostavim.

Foto: Ringier / Ringier

+6

Galerija

Aleksandra Subotić

Da li je Peca molio da mu oprostite?

– Nije molio, ali je davao sve od sebe da se pomirimo. Nakon toga što je uradio rekao mi je: “Aleksandra ti si zlatna”. Stvarno mislim da jesam, ovakva kao ja se jednom rađa.

A da li Peca plaća sve vaše hirove?

– Sve što poželim i pokažem prstom, plaća!

Da li je istina da ste Peci opraštali sve samo zarad luksuznog života?

– Kako da ne! Šalim se. Nije istina, ja Petra ne gledam kroz novac. On je otac mog deteta, deca se ne prave iz šale, već iz ljubavi. Dete nisam rodila u rijalitiju, niti sam ga rodila rano kao prvo. Kada sam ga upoznala i kako je vreme prolazilo ljubav se razvijala, tako da ne.

Da li vam se dešavalo da dnevno potrošite preko 1000 evra?

– Jao, dešavalo mi se da potrošim i više. Ne znam šta bih rekla ili koliko bih o svemu trebalo da pričam, ali kad dođem u Beograd, tu najviše para potrošim.

Volim da odsedam u luksuznim hotelima, tu je samo masaža 200 evra. Posle toga shvatim da mi je potreban i šoping. Inače, volim deci sve da pružim tu zaista nemam granicu. Treba im pružiti, kada se naviknu na dobro, sutra će stremiti ka tome, što nije nužno uvek tako, ali se nadam da će tako biti. Da će proći bolje nego ja.

Foto: Oliver Bunić / Ringier

+6

Galerija

Stanija Dobrojević

Da li mislite da Asmin priča istinu o Staniji Dobrojević?

– Iskrena da budem, ne znam jer ne pratim to što se dešava u rijalitiju sto posto. Za neke stvari jeste rekao istinu i čvrsto verujem da je on čovek koji puno laže.

Dolazio je u neke emisije i pričao je svašta o mojoj majci i meni, ali je i lažov često prinuđen da kaže istinu, ali mu se ne veruje. Verujem da je Stanija ta koja ga je nagovarala da priča loše o mojoj majci i meni, drugo objašnjenje nemam jer ga ne poznajem. Nikada se nismo sreli, a poznajem i nju. Svi se poznajemo, pa verujem da ponekad samo priča istinu. Laže se i sa jedne i sa druge strane, ali se Asmin trudi da je baš ponizi, što je užasno za jednog muškarca.

Foto: Aleksandar Dojkić / Ringier

+6

Galerija

Asmin Durdžić

Da li mislite da je Stanija Dobrojević najbolji rijaliti igrač?

– Ne smatram da je najbolji rijaliti igrač. Dosta je ljudi cene u tom smislu jer ume da pruži ljudima ono što žele. Nemam lepo mišljenje o njoj, da je volim, ne volim je, ali je umela da se predstavi kao dobar primer dok igra rijaliti. Kao osoba me je razočarala jer je sebi dozvolila da se spušta na nivo Maje Marinković.

Stanija je obrazovana osoba i ume da kaže. Ne znam šta se dešava između njih dve, ne znam kako je Stanija ne dokusuri, ali me iznenadila sa priznanjima nekim, vrlo neka čudna priča. Iz mog ugla sve u svemu. Ako je i bila sa Kristijanom, ne znam što se priča o svemu sada.

Da li se i dalje držite toga da je Stanija prevarant zbog toga što je reklamirala proizvode koje nije ni koristila?

– Ogradila bih se jer ja to nikada nisam rekla. Za razliku od nje i njenog momka koji su pljuvali moje proizvode, ja njene nisam pljuvala. Želim joj svu sreću, ako ja budem pričala loše o njenim proizvodima, ne dobijam ništa dobro za sebe.

Da li ćete ući u Elitu?

– Neću, ne.

Da li vam se dešavalo da dobijate preteće poruke?

– Jeste. Kako od bivših momaka, tako i od rijaliti fanatika. Dobijala sam i od raznih uhoda. Ono što me je uplašilo jeste jedna žena iz Crne Gore, koja je pravila lažne profile i slala razne poruke. Okačila sam na kraju sve i htela da prijavim policiji. Bila je opsesivna, od ljubavi do mržnje. Morala je da prepravi sve što sam ja radila. Bilo me je strah jer sam išla u Crnu Goru, u taj grad gde živi.

Da li ste ikada prevarili Pecu sa drugim muškarcem?

– Nisam takva osoba. Kada se zaljubim to je to. Ako poželim tog koji mi se dopada, dobiću ga, ali nisam zaljubljive prirode. Kada me neko privuče to je to i ne interesuje me ništa sa strane. Uvek pucam na najbolje.

Foto: Ringier

+6

Galerija

Maja Marinković, Peca Raspopović

Da li za sebe mislite da ste moralna osoba?

– Mislim da jesam. Kada si mlad greške su dopustive, da sam ih pravila jesam. Mnogi su pravili više grešaka od mene, a meni se najviše sudi. Dobra sam majka. Volim kod sebe što me ne zanimaju drugi ljudi i ne ogovaram. Trudim se da razmišljam o sebi i svoj život učinim boljim.

Da li ste potrošili 50.000 evra na estetske intervencije?

– Mogu da kažem ne. Potrošila sam puno para, ali mislim da sam za razliku od nekih učesnica rijalitija, prirodno lepa. Što se tiče operacije nosa, imala sa više para i uradila sam je, a nije mi bila preko potrebna. Pet operacija grudi sam imala jer mi je prvi doktor napravio katastrofu.

Da li planirate da ugradite silikone u zadnjicu?

– Ne.

ŠTA JE JOŠ ALEKSANDRA OTKRILA NA BLIC POLIGRAFU KAO I NA KOJIM JE PITANJIMA PALA, POGLEDAJTE U VIDEU KOJI JE NA POČETKU TEKSTA!

Ukoliko ste propustili prethodnu epizodu nove sezone “Blic poligrafa”, u kojoj je gošća bio pevač Filarri, nju možete pogledati na našem jutjub kanalu.

Projekat podržao – Poligraf Centar.

Aleksandra Subotić (Foto: Aleksandra Subotić / Ringier)

Aleksandra Subotić (Foto: Ringier / Ringier)

Aleksandra Subotić (Foto: Ringier / Ringier)

Stanija Dobrojević (Foto: Oliver Bunić / Ringier)

Asmin Durdžić (Foto: Aleksandar Dojkić / Ringier)

Maja Marinković, Peca Raspopović (Foto: Ringier)

Najnovije