Nadali su se “grobari” da bi ljubimac mogao da se vrati u Partizan nakon što je otišao u novembru prošle godine. Ali, nakon što je PAO potvrdio da je potpisao trogodišnji ugovor sa trenerom koji im je doneo pet titula prvaka Evrope, utihnula je i poslednja nada najvatrenijih navijača.
Žele “grobari” sreću Obradoviću u Panatinaikosu, ali ima i onih kojima nije lako da zaborave ono što je rekao pre dve godine: “Ja ne vidim sebe nigde osim u ovom klubu. Ili ću biti ovde ili neću raditi,“ istakao je tada Željko Obradović.
“Na jednoj konferenciji nakon utakmice crno-belih u februaru, Željko Obradović je rekao da će raditi u Partizanu, ili neće raditi nigde. Danas je potpisao za Panatinaikos. Šta se promenilo u međuvremenu”, “Željko da je slagao ekipu u Panatinaikosu, ne bi je ovako posložio. Na centru Lesor koji ga obožava. Na backup plejmejkeru Slukas koji ga poštuje kao oca. Na krilu Osman, naše gore list… Svlačionica će da gine za Željka. Još da pogodi sa jednim ili dva igrača i eto decime”, “Sipaj, nek boli još jače… Srećno dobri naš Željko, ako ikada svane čekamo te nazad”,” Pa sto nije pravio da svlacionica gine za njega kad je bio kod nas!”, “Moja prognoza je da nece nista da uradi”, “Zeljko je najbolji trener EL svih vremena i imao je uzasan, za mene neoprostiv, period u Partizanu, evo videcemo hoce li u Pao biti tako i ako bude da li ce Pao da trpi najveceg ili ce mi se zahvaliti”, komentari su navijača Partizana na društvenim mrežama.
” height=”30″ src=”http://informer.rs/files/img/icons/arrow.svg” width=”30″>
Starsportphoto
Govorio je Obradović tada o odnosu sa navijačima i podršci koju je dobijao.
– Ponosan sam i srećan sam što su navijači istakli transparent da sam jedan od njih. Ponosan i srećan sam što sam trener Partizana. Nemam nikakvu dilemu kakva je moja budućnost. Valjalo je zbog ovoga roditi se i doživeti ovako nešto. Mnogo sam razmišljao. Podrška ljudi koji su me zvali posle Kupa, kao i podrška navijača, izuzetno mi znače. Ova tradicija mora da se nastavi. Meni je srce puno kada vidim dvoranu prepunu dece. Mnogo sam ponosan na to, jer se rađa nova generacija navijača Partizana.








