Pobednik muzičkog takmičenja “Nikad nije kasno“, Jasmin Jaško Selimanović, zajedno sa svojom suprugom Seldom, doživeo je saobraćajnu nesreću na putu pred finale šou-programa. Nesreća se desila u Kanjevini dok su se vraćali sa snimanja završne emisije. Jasko je zadobio lakše povrede ruke, dok je njegova supruga prevezena u bolnicu u Beogradu, što je izazvalo zabrinutost među fanovima i prijateljima.
– Supruga je u bolnici, bolje je trenutno, van životne opasnosti, to je najvažnije. Biće bolje. Mnogo mi je teško. Moramo da ostanemo profesionalni, u jednom trenutku sam mislio da ne učestvujem, ona je od starta bila moja najveća podrška. Svaki put je dolazila sa mnom. Ona mi je bila snaga da ne odustanem – rekao je on.
Ovaj sadržaj je originalno objavljen na portalu Telegraf.rs. Ceo tekst možete pročitati direktno putem linka.
BONUS VIDEO:








