“Ušla sam i pitala je kakvo stanje, a onda sam joj rekla: “Kaća, ova devojčica još diše!”. Prišla sam joj i sa ekipom sa kojom sam došla, zbrinuli smo je onoliko koliko smo mogli. Potom sam se okrenula i videla nastavnicu koja se tada pridigla i videli smo da je živa i nju smo odmah zbrinuli. Nažalost, više nikome u toj učionici nismo mogli da pomognemo…”
“NAŽALOST, VIŠE NIKOME NISMO MOGLI DA POMOGNEMO” Potresno svedočenje doktorke Hitne pomoći o masakru u “Ribnikaru”
By admin
-
4
0








