33 C
Belgrade
Monday, June 22, 2026

“NAŽALOST, VIŠE NIKOME NISMO MOGLI DA POMOGNEMO” Potresno svedočenje doktorke Hitne pomoći o masakru u “Ribnikaru”

-

“Ušla sam i pitala je kakvo stanje, a onda sam joj rekla: “Kaća, ova devojčica još diše!”. Prišla sam joj i sa ekipom sa kojom sam došla, zbrinuli smo je onoliko koliko smo mogli. Potom sam se okrenula i videla nastavnicu koja se tada pridigla i videli smo da je živa i nju smo odmah zbrinuli. Nažalost, više nikome u toj učionici nismo mogli da pomognemo…”

Najnovije