MILOŠ Vučević, Ana Brnabić i Siniša Mali su na krajnje originalan način odlučili da još jednom pozovu ljude na veliki skup koji će se održati 27. juna ispred Narodne skupštine u Beogradu.
Foto: Printskrin
– Dođite u Beograd u subotu 27. juna, da zajednički napravimo plan za našu Srbiju – poručio je Miloš Vučević.
Predsednica skupštine Ana Brnabić pozvala je ljude da dođu da zajedno gradimo budućnost za Srbiju, a potom se i našalila te dodala “dođite da vidite kako Siniša igra Moravac”.
Opšrinije u videu koji sledi:
BONUS VIDEO: Vuk koji svira Moravac pozvao na skup 27.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41








