Jedna od najčešćih rasprava svakog leta među vozačima glasi: da li je u vožnji bolje spustiti prozore ili uključiti klima uređaj kako bi se uštedelo gorivo? Jedinstvenog odgovora nema, jer ne postoji univerzalno pravilo koje važi za sve situacije.
Otvoreni prozori ili klima u autu? Evo šta je ekonomičnije rešenje i pod kojim uslovima
By admin
-
1
0
Slične vesti
Najnovije
(FOTO) VEŽBALI PUCANJE I PLANIRALI NOVU LIKVIDACIJU?! U toku potraga za...
U akciji traganja za međunarodno traženim beguncem, vođom organizovane beranske kriminalne grupe Vukom Vulevićem, policija je na severu Crne Gore pronašla kokain,...






