Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Službe za borbu protiv organizovanog kriminala Uprave kriminalističke policije, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, uhapsili su crnogorske državljane P. L. (26) i M. L. (31) zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Policija zaustavila auto u centru Beograda, minut kasnije uhapšena su dvojica crnogorskih državljana! Evo šta je nađeno kod njih (FOTO)
By admin
-
1
0








