Foto: Antonio Ahel/ATAImages
Nakon višemesečnog takmičenja, brojnih emotivnih nastupa i trenutaka koji su obeležili sezonu, završeno je veliko finale muzičkog šou-programa “Nikad nije kasno”. Publika je i ove godine imala ključnu ulogu u izboru pobednika, a glasovi gledalaca doneli su uzbudljivu završnicu jednog od najpopularnijih televizijskih formata u regionu.
OPORAVAK ŽIKE JAKŠIĆA JOŠ UVEK TRAJE! Voditelja nakon moždanog udara zbog OVOGA hvata VELIKA PANIKA!
Jasmin Selimanović pobednik Fejsbuk glasanja
Prema rezultatima glasanja na društvenim mrežama, najviše podrške publike dobio je Jasmin Selimanović, koji je tokom cele sezone privlačio pažnju svojim interpretacijama i emotivnim nastupima. Takmičar iz Sjenice osvojio je čak 19.605 glasova publike putem Fejsbuka, čime je zauzeo prvo mesto u ovoj kategoriji i još jednom potvrdio koliko je bio omiljen među gledaocima širom regiona.
Pobedničku statuu uručio mu je frontmen grupe Crvena jabuka, Žera, koji nije krio zadovoljstvo zbog uspeha talentovanog finaliste.
– Čestitam ti od srca! – poručio mu je Žera.
– Drago mi je da ste mi vi uručili pobedničku statuu. Hvala svima, hvala publici, žiriju, bendu. Ovo pobedu posvećujem mojoj supruzi. Neću da budem patetičan, posvećujem i svim ljudim dobrog srca i dobre duše, i naravno mojim Sjeničancima – poručio je pobednik Jasmin Selmanović.
Viktor Dimitrievski pobednik SMS glasanja
U velikom finalu za pobedu se borilo dvanaest talentovanih kandidata, a nakon izbora pobednika Fejsbuk glasanja usledilo je proglašenje pobednika SMS glasova. Najviše glasova publike putem SMS-a osvojio je Viktor Dimitrievski iz Severne Makedonije, koji je trijumfovao sa ukupno 5.634 glasa. Odmah iza njega po broju glasova našla se Darija Lukić Nešković, koja je takođe ostvarila zapažen rezultat i bila među favoritima publike tokom finalne večeri.
Jedna stvar je iznervirala Žiku Jakšića. Naime, tokom proglašanja, režija je kadrirala njega i goste, a ne Viktora.
– Šta je ovo, šta je ovo, režija? Treba da ide Viktor – rekao je Žika.
– Prebacite na mene – rekla je voditeljka Dragana Katić.
” height=”30″ src=”http://www.republika.rs/layout/img/arrow.svg?v=1″ width=”30″>
Pobednik stručnog žirija je Ivana Šalipur Lola, koja je osvojila najviše poena. Kolege su joj čestitale, a ona nije mogla da sakrije emocije.
– Nisam bila spremna za bilo kakav govor. Hvala svima, hvala Žiki i Grandu, vi ste svi fenomenalani. Jedva pričam, ovo posvećujem mom sinu i slava Bogu – rekla je Ivana kroz suze.
Ivana živi i radi u Čikagu, gde je seksolog.
– Inače sam seksolog, to mi je inače uvek bio plan B, ali muzika je broj jedan. Težak je posao, bude i svađa kada dođu parovi. Ako ste nekada gledali filmove sa takvim scenama, otprilike je tako. Nije to ništa komplikovano, ljudi smo, svi smo na kraju dana isti i imamo slične probleme – ispričala je Ivana za Grand ranije.
BONUS VIDEO:








